حمایت از مشتریان دی فایل

حمایت از مشتریان | دی فایل

ضمانت بازگشت چیست؟
در صورتی که مطلبی از دی فایل خریدید که محتوای فایل دانلود شده مطابق با فهرست و مندرجات (شامل چکیده و . . .) نبود از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید تا در صورت صحت موضوع هزینه پرداختی به حساب شما بازگشت داده شود. (لینک اطلاعات تماس)
فایل های تست شده به چه معناست؟
فایل های آپلود شده بر روی دی فایل تست شده می باشد. اما به هر دلیلی امکان دارد فایل بر روی سیستم شما با مشکل مواجه شود در این صورت ابتدا از طریق ستون سمت راست سایت قسمت نرم افزار های مورد نیاز win rar را نصب کنید. اگر همچنان مشکل پا بر جا بود با پشتیبانی دی فایل تماس حاصل بفرمایید.(لینک اطلاعات تماس)
پرداخت آنلاین به چه صورت است؟
برای خرید محصولات ارائه شده بر روی سایت دی فایل بر روی لینک پرداخت آنلاین در پایین هر مطلب کلیک کنید تا پرداخت از طریق درگاه امن بانک ملت انجام شود. (آموزش خرید از دی فایل)
تضمین بهترین قیمت چیست؟
ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در دی فایل ارزان‌ترین قیمت را نسبت به سایر فروشگاه‌ها دارا می باشند. اگر پس از خرید از دی فایل ، متوجه شدید فروشگاهی همان مطلب را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید. در صورت داشتن شرایط زیر با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. (لینک اطلاعات تماس)تضمین بهترین قیمت چه شرایطی دارد؟
۱- مطلب یکسان: مطلب از نظر محتوا کاملا یکسان باشد.
۲- فروشگاه مذکور مطلب را برای فروش موجود داشته باشد و صرفا قیمت نباشد.
دانلود فوری چیست؟
در دی فایل شرایطی فراهم است که شما پس از پرداخت آنلاین می توانید به مطلب دسترسی داشته باشید. به این صورت که پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود . لینک به ایمیل شما ارسال می شود.

همواره در دی فایل تلاش می کنیم شرایطی را فراهم آوریم که موجب رضایت خاطر شما دوستان عزیز شود.

دیدگاهتان را بنویسید