شرایط وظوابط و قوانین خرید از دی فایل – دیفایل
حمایت از مشتریان دی فایل

شرایط وظوابط و قوانین خرید از دی فایل

شرایط وظوابط و قوانین خرید از دی فایل

از حسن اعتماد شما متشکریم. قبل از خرید ، شما باید توافقنامه ما را بپذیرید . این توافقنامه شما را ملزم به پذیرفتن موارد ذیل خواهد کرد . پس لطفا با دقت و به صورت کامل بخوانید .

1-  شما متعهد می گردید از فایل دانلود شده در راه های خلاف قانون و خلاف عفت عمومی استفاده نکنید .

2-  شما متعهد می گردید فایل دانلود شده را در هیچ کجا اعم از مکان های مجازی یا حقیقی به اشتراک نگذارید .

3-  شما حق انتشار رایگان و یا فروش فایل دانلود شده را ندارید .

4- هنگام خرید حتما به سبد خرید خود توجه داشته باشید. هزینه پرداخت شده از طرف خریدار(شما) به هیچ وجه برگشت داده نخواهد شد.

5- خریدار متعهد میشود که با آگاهی و رضایت  کامل نسبت به خرید فایل اقدام نموده و پس از خرید هیچ حق اعتراضی نسبت به فایل خریداری شده نخواهد داشت.

6- خریدار متعهد میگردد که تمامی اطلاعات وارد شده(نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل، و…) به صورت کاملا صحیح و واقعی وارد کرده و پس از خرید هیچ گونه حق اعتراضی نسبت به عدم دریافت فایل  به دلیل عدم صحت ایمیل وارد شده نخواهد داشت.

*****لینک فایل خریداری شده پس از خرید به **ایمیل شما **ارسال میشود پس در وارد کردن ایمیل و اطلاعات تماس دقت لازم را مبذول فرمایید.

7- در صورت عدم دریافت فایل به یکی از دلایل بند 6، دی فایل هیچگونه تعهدی نسبت به خریدار نخواهد داشت. و خریدار جهت دریافت مجدد فایل باید دوباره خرید انجام داده و با وارد کردن اطلاعات صحیح نسبت به دریافت فایل اقدام نماید.

8- دی فایل نسبت به هرگونه تداخل در تراکنشات بانکی و سامانه بانکی هیچ مسولیتی نخواهد داشت.

9- در صورت ایجاد تداخلات بانکی و یا کسر مبلغ از حساب شما و عدم دریافت پرداخت موفق و برگشت نکردن وجه طی 48 ساعت موضوع را از طریق بانک مربوطه پیگیری نمایید. دی فایل هیچگونه تعهد و مسولیتی نسبت به این گونه تراکنشات نخواهد داشت.

 

 

پاسخ دهید